طراحی سایت
X

رشته های ورزشی

تیم هندبال مردان

تیم فوتبال زنان

تیم فوتبال مردان


اخبار

دیدار تیم های فوتبال پیشکسوتان سپاهان و گلبهار مشهد

به گزارش روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، تیم فوتبال پیشکسوتان این باشگاه، جهت برگزاری دیدار دوستانه مقابل تیم گلبهار مشهد فردا عازم مشهد مقدس می شود.
 

تسلیت به خانواده محمدی راد

با خبر شدیم رحمان محمدی راد سرمربی تیم والیبال باشگاه سپاهان در غم از دست دادن پدر خود عزادار شده است.
 

صعود تیمهای کوهنوردی ورزش کارگری و صنعت فولاد به قلل کمال و اورین

به گزارش روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، تیم‌های کوهنوردی ورزش کارگری و صنعت فولاد قلل کمال و اورین در شمال غربی کشور را فتح کردند.
 

محمد طاهر وادی به جمع بلند قامتان سپاهان پیوست

به گزارش روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، محمد طاهر وادی، پاسور فصل گذشته تیم خاتم اردکان، به جمع بلند قامتان والیبال سپاهان پیوست.

پیروزی پر گل بانوان سپاهان مقابل زاگرس شیراز

به گزارش روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، شاگردان سمیه شهبازی توانستند در دیداری پر گل تیم زاگرس شیراز را شکست دهند.

همه زیر پرچم طلایی سپاهان تلاش می کنیم

به گزارش روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در تاریخ ورزش این باشگاه همواره احترام و قدردانی از ورزشکارانی که حتی برای یک روز هم با پیراهن طلایی زحمت کشیده‌اند جایگاهی ویژه داشته و بر همین اساس با وجود مباحثی که در مورد جدایی سیاوش یزدانی ایجاد شد لازم است از این بازیکن به خاطر دو سال حضور در سپاهان و تلاشی که برای اعتلای نام سپاهان انجام داد قدردانی کنیم.

فرزاد ملا بهرامی، امسال با سپاهان در لیگ برتر

به گزارش روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، فرزاد ملا بهرامی پاسور و کاپیتان فصل گذشته تیم والیبال سپاهان در لیگ دسته اول کشور، مورد توجه رحمان محمدی راد قرار گرفته و این فصل همراه طلایی پوشان در لیگ برتر بازی خواهد کرد.

علیرضاجلالی به جمع بلند قامتان سپاهان پیوست

به گزارش روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، علیرضا جلالی،  پشت خط زن فصل گذشته تیم والیبال شهرداری ورامین، به جمع بلند قامتان سپاهان پیوست.

ولسیانی: بهترین پیشنهاد را سپاهان به من داد.

مدافع نساجی مازندران که در چند تیم دیگر ایرانی هم بازی‌های خوبی را ارائه داده، مورد توجه سرمربی سپاهان قرار گرفت و روز گذشته رسماً به این تیم پیوست. به همین بهانه گفت‌وگویی اختصاصی با مدافع جدید سپاهان داشتیم.

علیرضا مباشری درجمع بلند قامتان علیرضا مباشری درجمع بلند قامتان والیبال سپاهان

به گزارش روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه  سپاهان علیرضا مباشری والیبالیست اصفهانی با نظر مساعد رحمان محمدی راد سرمربی تیم والیبال سپاهان, در مسابقات پیش رو با پیراهن سپاهان به میدان خواهد رفت.

مسابقه ی پیش رو

جدول لیگ برتر فوتبال

جدول لیگ فوتبال بانوان

جدول لیگ برتر هندبال آقایان

اخبار واحد فرهنگی

همزمان با ماه مبارک رمضان؛ حمایت باشگاه سپاهان از ۴۰ یتیم اصفهانی

به گزارش روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به نقل از خبرگزاری صدا و سیمای مرکز اصفهان، مدیر کل کمیته امداد استان اصفهان گفت: باشگاه سپاهان بر اس...

دیدار مدیران باشگاه سپاهان با آیت الله ناصری

بر اساس این گزارش،   مهندس تابش، مدیر عامل باشگاه ضمن تشکر از آیت الله ناصری اظهار داشت که مجموعه باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با توجه به اینکه با طی...

حضور جمعی از هواداران سپاهان در موزه موشکی یادمان دفاع مقدس

آخرین پیشرفتها در عرصه فناوریهای موشکی ایران در این موزه در معرض دید عموم قرار گرفته است.

اخبار کانون هواداران

خبری از طرح موزاییکی هواداران سپاهان نیست

به گزارش روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به نقل از خبرگزاری فارس جلال زهرایی امروز در گفت‌و‌ گویی در خصوص تدابیر اندیشیده شده برای هواداران در...

انتصاب جلال زهرایی به عنوان مشاور اقتصادی جمعیت حامیان هواداران فوتبال ایران

در متن این انتصاب که به امضای  محمد رضا تهرانی، رئیس هیأت مدیره جمعیت حامیان هواداران فوتبال رسیده , چنین آمده است:   جناب آقای جلال زهرایی...

حضور مسئولین باشگاه و امیر قلعه نوعی در مراسم ترحیم هوادار سپاهانی

به گزارش روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، پس از دیدار طلایی پوشان اصفهان برابر پرسپولیس تهران  یکی از هواداران اصفهانی که با موتورسیکلت در حال...