طراحی سایت
X

News View

printCreate Date:1397/08/16 12:18:00 ق.ظ
number of visits:422

نیکفر: قلعه‌نویی با قدرت به کارش ادامه می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، منوچهر نیکفر عضو هیئت مدیره باشگاه سپاهان در مورد احتمال کناره گیری امیرقلعه‌نویی تاکید کرد: به هواداران اطمینان می دهم با حمایت آقای عظیمیان (مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان) این حواشی جمع شود.

وی در مورد اضافه شدن حسین کفعمی به هیئت مدیره باشگاه توضیح داد: ببینید این طوری نیست؛ آقای کفعمی هم یک چهره ورزشی است و سوابق بسیار خوبی دارد. این حواشی نباید وارد تیم شود. همین حالا هم من کنار آقای قلعه نویی هستم؛ با ایشان صحبت کردیم و مشکلی نیست و با حمایت همه جانبه ای که از ایشان می شود، با قدرت به کار خود ادامه خواهند داد.

 

نیکفر تصریح کرد: سپاهان یک باشگاه بزرگ است و به شخص وابسته نیست؛ سپاهان یک باشگاه  بزرگ است که سیستماتیک عمل می‌کند و قائم به فرد خاصی نیست و سیستم تصمیم می گیرد. خوشبختانه آقای تابش هم کارش را بلد است و با حمایتی که وجود دارد، ان شاالله با قدرت ادامه می دهیم.

 

نیکفر حرف هایش را اینگونه ادامه داد: ما اعضای هیئت مدیره تیمی 4،5 نفره هستیم که به صورت تیمی کار می کنیم. هیئت مدیره کار سیاست گذاری می کند و آقای تابش فعالیت های اجرایی باشگاه را پیش می برد. خواهش می کنم تمرکز را روی یک شخص نگذارید و این طور نیست که روی یک شخص تمرکز داشته باشیم. سپاهان کار سیستمی می کند و در نهایت هم این سپاهان برای همیشه ماندگار خواهد بود.