طراحی سایت
X

News View

printCreate Date:1397/09/14 10:01:58 ق.ظ
number of visits:347

تمرین سپاهان تحت تاثیر دیدار پرسپولیس

برخلاف روزهای دیگر، دیروز شاگردان امیر قلعه نویی زودتر از ساعت 15 تمرین خود را آغاز کردند.
 

به گزارش روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به نقل از "ورزش سه"، تمرین روز گذشته سپاهانی ها زودتر از روزهای دیگر و پیش از مصاف حساس با پرسپولیس خاتمه یافت تا  آنها فرصت تماشای دیدار پرسپولیس برابر ذوب آهن که از ساعت 16:15 دقیقه آغاز می شد را پیدا کنند. سپاهان روز یکشنبه باید به مصاف پرسپولیس برود و از همین رو، آشنایی هر چه بیشتر بازیکنان این تیم با آرایش نفرات و استراتژی این تیم می تواند، تاثیر مستقیمی در نتیجه این بازی مهم داشته باشد که می تواند قهرمان نیم فصل را مشخص کند.


تمرین روز گذشته طلایی پوشان در سه بخش برگزار شد؛ ابتدا با دستور کادر فنی آیتم‌های سرعتی و قدرتی طراحی شد و سپس بازیکنان به انجام بازی فوتبال در زمین کوچک پرداختند تا بتوانند، قابلیت و توانایی خود را در موقعیت های تحت فشار افزایش دهند.


آخرین آیتم هم ضربه به سمت دروازه بود تا سپاهانی ها که بهترین خط هجومی لیگ را با 26 گل در اختیار دارند، باز هم برای بهبود شرایط خود در این بخش تلاش کنند.


در جریان تمرین سپاهانی ها، هاشمی شهردار شهر مبارکه و همینطور اعضای شورای این شهر حضور داشتند تا امیرقلعه نویی دقایقی از تمرین را به ملاقات با آنها سپری کند.