طراحی سایت
X

News View

printCreate Date:1397/09/14 10:34:25 ق.ظ
number of visits:416

صدور مجوز برای استفاده از طبقه دوم نقش‌جهان تکذیب شد

معاون اجرای پروژه‌های شرکت فولادمبارکه صدور مجوز برای استفاده از سکوهای بین طبقه اول و دوم ورزشگاه نقش‌جهان برای دیدار سپاهان و پرسپولیس را تکذیب کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به نقل از خبرگزاری تسنیم از اصفهان، موضوع استفاده و یا عدم استفاده از طبقه دوم ورزشگاه نقش‌جهان برای دیدار حساس 18 آذرماه سپاهان و پرسپولیس در لیگ برتر همچنان نقل محافل ورزشی و هواداران سپاهان است.

 

در همین راستا روز یکشنبه جلسه‌ای با حضور معاون فنی و مهندسی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در ورزشگاه نقش‌جهان برگزار شد و احمد سعیدبخش معاون اجرای پروژه‌های شرکت فولادمبارکه اصفهان نیز امروز با ارسال نامه‌ای خطاب به اکبر کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی از وی خواسته است درباره اینکه آیا باشگاه سپاهان در بازی روز یکشنبه اجازه استفاده از طبقه دوم ورزشگاه نقش‌جهان را دارد و یا خیر، اظهارنظر کند و این موضوع به اطلاع شرکت فولادمبارکه برسد.

در همین حال امروز اخبار مبنی بر احتمال استفاده از سکوهای بین طبقه اول و دوم ورزشگاه نقش‌جهان که حدود 8 هزار صندلی است در فضای مجازی منتشر شد.

 

معاون اجرای پروژه‌های شرکت فولادمبارکه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، درباره این اخبار اظهار داشت: امکان این کار وجود ندارد، چون اگر در این قسمت تماشاگران مستقر شوند، می‌توانند به راحتی از پله‌ها بالا بروند که بسیار خطرساز است و امکان کنترل جمعیت وجود ندارد.

 

سعیدبخش گفت: شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی باید درباره ایمنی استفاده از طبقه دوم ورزشگاه و اینکه خطری تماشاگران را تهدید نمی‌کند، به ما اطمینان دهد. تا زمانی که این شرکت این مجوز را به ما ندهد، به هیچ وجه اجازه نمی‌دهیم حتی یک تماشگر به طبقه دوم برود.

 

وی افزود: نمی‌توانیم برای خود مسئولیت ایجاد کنیم، چون اگر کوچک‌ترین اتفاق ناگواری برای کسی بیفتد ما مسئول هستیم.

 

معاون اجرای پروژه‌های شرکت فولادمبارکه خاطرنشان کرد: برخی رسانه‌ها به اشتباه نوشته‌اند که عدم نصب چادرها و ژنراتور مانع بهره‌برداری از طبقه دوم ورزشگاه نقش‌جهان است، در صورتی که چنین چیزی نیست و تنها بحث ایمنی در میان است.