طراحی سایت
X

News View

printCreate Date:1397/12/22 04:20:00 ب.ظ
number of visits:297

هفته نیکوکاری و مشارکت باشگاه سپاهان در امور خیرخواهانه

به گزارش روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به نقل از سایت کمیته امداد اصفهان, مدیرکل این سازمان اعلام کرد؛ جمع‌آوری ۱,۵ میلیارد تومان در جشن بزرگ گلریزان کمیته امداد با حضور جمع کثیری از نیکوکاران برگزار و یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای حمایت از نیازمندان اصفهانی جمع‌آوری شد.
 

بر اساس این گزارش، جشن بزرگ گلریزان کمیته امداد اصفهان با حضور جمع کثیری از نیکوکاران، خیران، اصناف، هنرمندان و صاحبان صنایع استان اصفهان در محل تالار شهروند برگزار شد.

 

محمد رضا متین پور، مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان در این رویداد بزرگ خیر و احسان با اشاره به اهداف برگزاری این‌چنین برنامه‌هایی، گفت: تأمین پوشاک مناسب برای کودکان و دانش آموزان تحت حمایت به منابع زیادی نیاز دارد که با دعوت از خیران و نیکوکاران سعی داریم سهم بیشتری از این مبالغ را از کمک‌های مردمی تأمین کنیم.


وی با بیان اینکه استقبال مردم از این جشن گلریزان بسیار قابل‌ توجه و امید بخش بود، گفت: یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای حمایت از نیازمندان اصفهانی در این شب خیر و نیکی جمع‌آوری شد.


مدیرکل کمیته امداد اصفهان ادامه داد: یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان از این مبلغ توسط مجتمع ذوب‌آهن، کارکنان و پیمانکاران آن به نیازمندان استان اهدا شد.


متین پور با اشاره به برگزاری جشن نیکوکاری در نیمه دوم اسفندماه سال جاری، گفت: امکان مشارکت در این جشن تا شروع سال نو وجود دارد و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به دفاتر این نهاد و یا استفاده از روش‌های الکترونیکی به همشهریان نیازمند خود کمک کنند.


وی همچنین گفت: مردم نیکوکار اصفهان بالغ‌ بر ۹ میلیارد تومان نیز در جشن نیکوکاری به همشهریان نیازمند خود کمک کرده‌اند.

 

بر همین اساس، باشگاه فولاد مبارکه سپاهان که نیز به تازگی تفاهم نامه همکاری با کمیته امدادامضا کرده است در این مراسم گلریزان مشارکت نمود و از مردم نوع دوست، جامعه ورزشی  و خیرین عزیز درخواست می نماید با مشارکت در این امر خیر و دستگیری از نیازمندان به استقبال سال نو و فصل بهار بروند.