طراحی سایت
X

News View

printCreate Date:1398/01/26 01:47:14 ب.ظ
number of visits:166

بازدید دبیر کل فدراسیون سوارکاری از مجموعه سوارکاری باشگاه سپاهان

به گزارش روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، دبیر کل فدراسیون سوارکاری و هیأت همراه از مجموعه سوارکاری باشگاه فولاد مبارکه سپاهان  بازدید کرد.
 

بر اساس این گزارش، مهندس کاظمیان، دبیر کل فدراسیون سوارکاری جمهوری اسلامی ایران به همراه دیگر اعضای فدراسیون، همچنین مهندس خیراالهی، رئیس هیات سوارکاری استان و دیگر اعضای هیأت، کاظمی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مبارکه و مهندس تابش، مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان از روند احداث باشگاه سوارکاری فولاد مبارکه سپاهان و همچنین مجموعه ورزشی صفائیه بازدید به عمل آوردند.

 

هدف از این بازدید مشاهده روند تکمیل باشگاه سوارکاری بیان شده و به زودی شاهد افتتاح مجموعه و برگزاری مسابقات کشوری در سال جاری خواهیم بود.

 

مجموعه سوارکاری صفائیه شامل اصطبل نگهداری اسب ها و سه مانژ سوارکاری با کاربری های آموزشی، برگزاری مسابقات حرفه ای و مانژ سوارکاری برای کودکان بوده و همچنین ظرفیت گنجایش بیش از هزار تماشاچی را دارد.

 

باشگاه سوارکاری سپاهان مطابق با استانداردهای جهانی در مجموعه ورزشی صفائیه واقع در شهرستان مبارکه اصفهان در حال احداث می باشد و مراحل پایانی آن در حال سپری شدن است.