طراحی سایت
X

News View

printCreate Date:1398/02/21 12:22:21 ق.ظ
number of visits:156

صحبت های امیر قلعه نوعی در حاشیه تمرین طلایی پوشان در مشهد

 اعتقاد من این است دو تیم سپاهان و پدیده معادلات خیلی از مسائل را به هم ریختند که به مذاق بعضی خوش نیامد که دو تیم شهرستانی توانستند با وجود آزارهایی که دیدند در کورس قهرمانی قرار بگیرند و به راه خود ادامه دهند.
 

به گزارش روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، سرمربی تیم فوتبال این باشگاه، پیش از صحبت در مورد بازی در مقابل پدیده از شرکت هواپیمایی تابان به خاطر زحمات مدیریت و پرسنل این شرکت هواپیمایی در اعزامهای تیم سپاهان و باشگاه پدیده به خاطر در اختیار گذاشتن زمین تمرین به تیم سپاهان تشکر کرد.

 

وی در مورد دیدار روز آتی تیم سپاهان در مقابل پدیده گفت یقیناً بازی بسیار سختی پیش رو داریم اما به اعتقاد من یکی از بازیهای خوب لیگ هجدهم خواهد بود.

 

 پیشتر در مورد بازی با تیم ماشین سازی گفته بودم بازی سختی خواهد بود چرا که تیم ماشین سازی با لایه‌های دفاعی بازی خواهد کرد و چشم به ضد حمله های خود خواهد داشت و فوتبال بسته ای را ارائه خواهد داد ولی به اعتقاد من در دیدار با پدیده، دو تیم بازی رو به جلو و نتیجه گرایی را ارائه خواهند داشت و صحنه های زیبایی را به نمایش خواهند گذاشت.


  اما ما امیدواریم چنین اتفاقی بیفتد و به هر حال ما به دنبال کسب سه امتیاز این دیدار هستیم و بازیکنان ما برای برد به زمین خواهند رفت اما فوتبال واقعی زمانی است که داور سوت آغاز بازی را بزند و اینکه چه اتفاقاتی در زمین خواهد افتاد .

با این حال تیم سپاهان از هر نظر آمادگی کامل را دارد و بعد از بردی که در مقابل تیم ماشین سازی داشتیم بازیکنان از لحاظ فکری و روحی در سطح بسیار خوبی قرار دارند 

 

وی در ادامه افزود: پیش از این بارها گفتم و مستند هم میگویم که تیم ما از لحاظ بودجه ای در مکان چهارم یا پنجم جدول قرار دارد اما خدا را شاکریم که همدلی خاصی در همه سطوح از رأس مدیریت کارخانه فولاد مبارکه اصفهان، جناب دکتر عظیمیان، هیأت مدیره باشگاه و مدیر عامل باشگاه، جناب مهندس تابش که همه شاخص های مدیریتی را دارند و بازیکنان و از همه مهمتر هواداران خوب سپاهان وجود دارد و فکر می‌کنم من قلعه نویی کمترین نقش را در این مورد داشتم و تیم سپاهان که سال گذشته شرایط خوبی در مسابقات نداشت و در این فصل با بودجه کمتر از سه چهار تیم بالای جدول توانسته چنین نتایج خوبی را کسب کند قطعا از الطاف خداوند و اهل بیت است و امیدوارم دو دیدار پیش رو و دیدار جام حذفی را با نتایج خوبی پشت سر بگذاریم که شرمنده مردم خوب اصفهان به خصوص هواداران نشویم.

 

قلعه نویی افزود زیبایی فوتبال به همدلی و طرفداری هواداران واقعی فوتبال است و نه زد و خورد هوادار نماها همانند دیدار تیم سپاهان در مقابل پارس جنوبی جم که از هواداران سپاهان استقبال گرمی صورت گرفت و از مرزبان به خاطر مهمان نوازی شان تشکر می کنم.

 

وی در پایان از همراهی هواداران خوب تیم سپاهان که در همه دیدارها و همه جا حتی با تعداد اندک حامی تیم بودند و بعضاً در برخی مسابقات رفتار مناسبی با آنها نشد و در هر شرایطی کنار تیم و حامی آنها بودند قدردانی کرد.