طراحی سایت
X

News View

printCreate Date:1398/03/18 01:49:16 ب.ظ
number of visits:219

برگزاری کلاس های "مانیتورینگ بار تمرین" در تیم های حرفه ای


به گزارش روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان برای نخستین بار در کشور، کلاسهای آموزشی "مانیتورینگ بار تمرین" در تیم های حرفه ای با حضور "پروفسور کریم کمری" در حال برگزاری می باشد.
 

بر اساس این گزارش، این کلاس ها  به همت و تلاش مدیریت اکادمی فوتبال,محمدعلی بصیریان و تدریس "پروفسور کریم کمری" و ترجمه دکتر موحدی فر با موضوع مفهوم و تمرینات قدرتی برای بازیکنان ۶ تا ۱۷ ساله و پیشگیری از آسیبهای ورزشی در روزهای شنبه و یکشنبه ۱۸ و ۱۹ خرداد ماه در دو نوبت صبح و عصر برای مربیان باشگاه سپاهان و پایگاههای همنام این باشگاه از سراسر کشور برگزار می شود.

 

 پروفسور کمری یکی از فعالترین محققان علوم ورزشی در زمینه فوتبال و پژوهشگر تأثیرات روزه بر نحوه بهبود بازیکنان آسیب دیده و همچنین تمرینات بازیکنان روزه دار می باشد.

 

وی بیش از ۲۷۰ مقاله علمی که ۸۰ مورد آن در مورد فوتبال است و ۲۰ فصل از کتب آموزشی با موضوعات مختلف علوم ورزشی و پزشکی به رشته تحریر در آورده است.

 

وی همچنین در مورد ارزیابی و تمرین بازیکنان حرفه ای فوتبال چندین اثر با نویسندگان دیگر تألیف نموده است.

 

"پروفسور کمری" همچنین در زمینه مربیگری بدنسازی فوتبال دارای تجربیات فراوانی می باشد و پیش از این به مدت ۱۰ سال سابقه مربیگری بدنسازی در چندین باشگاه لیگ برتری آفریقا را در کارنامه خود دارد.

 

"پروفسور کمری" ریاست لابراتوار تحقیقاتی "بهره وری عملکرد ورزشی" در مرکز ملی علوم پزشکی و ورزشی تونس را از زمان تأسیس آن در سال ۲۰۰۴ تا ۲۰۱۳ را برعهده داشته است.

 

وی پس از آن برای پیوستن به دانشکده تحقیقاتی Aspetar به عنوان دانشمند محقق به دوحه پایتخت کشور قطر سفر کرد.

 

پروفسور کمری در حال حاضر با مرکز ASPREV ( برنامه پیشگیری از بیماری و آسیب دیدگی) در Aspetar همکاری دارد و ریاست برنامه بررسی بیماری و آسیب دیدگی برای باشگاه‌های مطرح و فدراسیون فوتبال قطر در سطح قاره آسیا با پروژه تحقیقاتی AFC را بر عهده دارد. ضمنا از طرف آکادمی باشگاه سپاهان ابراهیم اسکندری به عنوان مسئول برگزاری کلاس در این امر با باشگاه همکاری می نمایند.

 

دوره آموزشی دو روزه "مانیتورینگ بار تمرین" در تیمهای حرفه ای در کتابخانه ابرار به آدرس: اصفهان، خیابان توحید میانی، کوچه ۳۳ در حال برگزاری می باشد.