طراحی سایت
X

News View

printCreate Date:1398/03/19 12:46:25 ب.ظ
number of visits:169

دیدار رئیس دانشگاه اصفهان با مهندس تابش

به گزارش روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، دکتر طالبی ریاست دانشگاه اصفهان  با حضور در دفتر مرکزی این باشگاه با مهندس تابش دیدار و گفتگو کرد.
 

دکتر طالبی که به همراه معاونین و برخی از مدیران ارشد دانشگاه اصفهان در باغ فردوس حضور پیدا کردند، ضمن بازدید از بخش‌های مختلف باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در نشستی با مهندس تابش، مدیر عامل این باشگاه و معاونین ایشان، در تعامل گسترده بین دو مجموعه به تفاهم رسیدند.

 

در این دیدار مهندس تابش ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، خواستار تشکیل کارگروهی با حضور کارشناسان دانشگاه اصفهان و همچنین باشگاه سپاهان شد تا بتوانند با همکاری دو مجموعه شاهد توسعه ورزش در زمینه های مختلف به صورت علمی و اصولی باشند. 

 

دکتر طالبی، رئیس دانشگاه اصفهان نیز ضمن تقدیر از اقدامات باشگاه سپاهان، از این باشگاه کهنِ اصفهانی به عنوان یک برند برتر و اعتبار ورزش کشور یاد نمود و ابراز امیدواری کرد با استفاده از تجربه و دانش کارشناسان خبره در دانشگاه و البته باشگاه سپاهان می‌توان در زمینه های روانشناسی ورزشی، آمادگی جسمانی و حرکات اصلاحی، آسیب شناسی، استعدادیابی و پرورش پدیده ها به صورت علمی و آکادمیک، بازاریابی و ... قدم های مؤثری در توسعه ورزش برداشت.

 

شایان ذکر است دانشگاه اصفهان بیش از چهار سال است که با شرکت فولاد مبارکه اصفهان تفاهم نامه همکاری امضا کرده است و توانسته اند اقدامات مؤثری را در زمینه های اقتصادی رقم زنند.