طراحی سایت
X

News View

printتاریخ ایجاد:1398/04/29 05:12:00 ب.ظ
تعداد بازدید:207

مهندس تابش: استنلی اولویت قلعه‌نویی بود و در ترکیه به تمرینات اضافه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به نقل از خبرگزاری فارس، مدیر عامل سپاهان در خصوص آخرین وضعیت ورزشگاه نقش‌جهان اظهار داشت: نقش‌جهان ورزشگاه پیشرفته‌ای است و خیلی از امکانات لازم فراهم شده است، نقش‌جهان تا شروع لیگ یکی از ورزشگاه‌های خوب، مدرن و کاملاً آماده برای برگزاری مسابقات لیگ برتر باشد.


بر اساس این گزارش مدیر عامل باشگاه سپاهان ادامه داد: موارد دیگری مانند الکترونیکی کردن گیت‌ها، شماره‌گذاری کردن صندلی‌ها و نصب دوربین‌های خارج از ورزشگاه نیز قرار‌داد آن‌ها بسته شده است.

وی همچنین عنوان داشت: در تلاش هستیم برخی موارد جزیی دیگر برای انتقال قطعی آن فولاد مبارکه تا چند هفته دیگر انجام شود تا بهتر و آسان‌تر این ورزشگاه را تکمیل کنیم.

مهندس تابش در ادامه در خصوص تمدید‌ قرار‌داد کی‌روس استنلی گفت: در این مدت مشغول مذاکره با استنلی و نفرات دیگری بودیم، با توجه به این‌که امیر قلعه‌نویی نظر مثبتی روی استنلی داشت، با تلاش زیاد با وی به توافق رسیدیم.

مدیر عامل باشگاه سپاهان با اشاره به این‌که اولویت قلعه‌نویی استنلی بود، عنوان داشت: استنلی پیشنهاداتی از خارج و داخل کشور داشت، نگران بودم اگر تمدید قرار‌داد با استنلی به دلایلی امکان‌پذیر نشد با یک بازیکن دیگر به توافق رسیده بودم و پیش‌ قرار‌داد نیز تنظیم شده بود.

وی با بیان این‌که هر بازیکنی که جذب یا قرار‌دادش را تمدید کردیم با نظر سرمربی تیم بوده است، یادآور شد: قرار‌داد 2 ساله خوب با وی منعقد کردیم و طی یک یا 2 روز آینده در اردوی ترکیه به تیم اضافه می‌شود.