طراحی سایت
X

News View

printتاریخ ایجاد:1398/04/30 02:21:57 ب.ظ
تعداد بازدید:225

تکمیل ورزشگاه نقش‌ جهان، نیازمند ۱۵ میلیارد تومان است

مسئولان باشگاه سپاهان و فولاد مبارکه انتقال قطعی ورزشگاه نقش‌ جهان به این شرکت را راه‌ حل تسریع عملیات تکمیل نهایی ورزشگاه نقش‌ جهان دانست و گفت: تکمیل ورزشگاه نقش‌جهان، نیازمند ۱۵ میلیارد تومان است.
 


هر چند 2 ورزشگاه فولاد شهر و نقش‌ جهان اصفهان در مقایسه با برخی ورزشگاه‌های کشور، وضعیت به‌مراتب بهتری دارند و از جمله ورزشگاه‌هایی به‌ شمار می‌روند که به گفته داورزنی معاون وزیر ورزش و جوانان با نصب گیت‌های ورودی مشکل خاصی برای برگزاری فصل جدید لیگ برتر ندارند، زمان تکمیل نهایی و همچنین انتقال ورزشگاه نقش‌ جهان به شرکت فولاد مبارکه و باشگاه سپاهان هنوز مورد سوال است.

 

به گزارش روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به نقل از  خبرگزاری تسنیم، معاون اجرای پروژه‌های شرکت فولاد مبارکه در گفت‌ و گویی در این رابطه اظهار داشت: برنامه مدیریت شرکت فولاد مبارکه تکمیل تمام نواقص ورزشگاه نقش‌جهان است و تاکنون نیز این کار را انجام داده‌ایم، اما حرف‌مان این بوده که در قبال پرداخت این هزینه‌ها باید مستندات آن را نیز به ما بدهند.

 

احمد سعید بخش افزود: تمام هزینه‌هایی که انجام داده‌ایم را اعلام کرده و خوشبختانه برای انتقال نهایی ورزشگاه نقش‌جهان به توافقاتی نیز رسیده‌ایم و این کار مراحل پایانی خود را طی می‌کند و امیدواریم به‌زودی قرارداد ورزشگاه را به ما بدهند.

 

وی ادامه داد: اگر این قرارداد را به ما بدهند به‌جای اینکه مشکلات وررزشگاه را مرتب به آنها اعلام کنیم، خودمان پیمانکار می‌گیریم و تمام کارهای باقیمانده را انجام می‌دهیم و یا به باشگاه اعلام می‌کنیم نواقص را برطرف کند و هزینه‌ها را از شرکت دریافت کند.

 

معاون اجرای پروژه‌های شرکت فولاد مبارکه گفت: در حال حاضر شرکت فولاد مبارکه هزینه تکمیل ورزشگاه را به شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی پرداخت می‌کند تا در جایی ثبت شود تا در مقابل بتوانیم سال‌های بهره‌برداری از ورزشگاه را افزایش دهیم، و گرنه خودمان می‌توانیم پیمانکار بگیریم و تمام کارهای باقی‌مانده را انجام دهیم.

 

وی با اشاره به تسریع در تکمیل ورزشگاه نقش‌جهان از زمان حضور مدیرعامل فعلی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در پاسخ به اینکه تکمیل تمام و کمال این ورزشگاه چقدر هزینه لازم دارد، خاطرنشان کرد: فکر نمی‌کنم بیشتر از 10 تا 15 میلیارد تومان نیاز باشد و هزینه‌های عمده این ورزشگاه قبلاً انجام شده است.