طراحی سایت
X

News View

printتاریخ ایجاد:1398/06/26 07:27:26 ب.ظ
تعداد بازدید:296

شاگردان قلعه‌نوعی تولد کیانی را طلایی کردند

به گزارش روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، در حاشیه تمرین روز گذشته تیم فوتبال سپاهان اصفهان، مراسم جشن تولد محمد کیانی، هوادار روشن دل سپاهانی برگزار شد.


محمد كياني جوان اهل فلاورجان اصفهان است كه از سالهاي نوجوانی جزء طرفداران تيم سپاهان می باشد، ولي متاسفانه بخت با او یار نبود و در دوران جواني و در آستانه نوروز ۱۳۹۵ در اثر سانحه تصادف، شدیداً مصدوم شد و به كما رفت.

 

اما پدر و مادر و خانواده محمد، اميد خود را از دست ندادند و پس از پیگیری های مداوم در خصوص درمان این هوادار طلایی دل و صرف هزینه ای زیاد و مراقبت های ویژه، به فضل الهی، پس از یکسال و نیم که محمد زندگی نباتی خود را طی می کرد، مجدداً به زندگی باز گشت و حیاتی دوباره یافت.

 

هر چند كه محمد قادر به ديدن و حرکت کردن نیست، اما همچنان او از دوستداران تيم محبوب خود و شهرش است و قلبش به عشق سپاهان می تپد و آرزو داشت باز هم بتواند در کنار طلایی پوشان سپاهان باشد و آنان را حس کند.

 

در همین راستا امیرقلعه نوعی به همراه بازیکنان، کادرفنی و سرپرستی تیم فوتبال سپاهان و برخی از مدیران این باشگاه به پاس تجليل و قدرداني از این هوادار طلایی و برآورده کردن آرزوی او، روز گذشته و قبل از شروع تمرینات این تیم، پذیرای محمد جوان بودند تا در روز تولد او و آغاز بیست و پنجمین سال زندگیش، از وي و خانواده اش دلجويي كرده باشند.

 

با آرزوی بهبودی و شفای کامل برای تمامی بیماران، بویژه محمد کیانی جوان...