طراحی سایت
X

News View

printتاریخ ایجاد:1398/09/12 10:31:19 ق.ظ
تعداد بازدید:639

طرح"ارتقای هواداری" درباشگاه سپاهان به اجرا درآمد


به گزارش روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، "طرح ارتقاء هواداری" که اخیراً در این باشگاه به تصویب رسیده است، در هفته دوازدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر و دیدار تیم‌های سپاهان و استقلال تهران به اجرا درآمد.


محسن شکل آبادی، مسئول فرهنگی باشگاه سپاهان و دبیر اجرایی طرح ارتقای هواداری در این خصوص گفت: در راستای ساماندهی وضعیت سکوها در ورزشگاه ها و بهبود شرایط موجود و ارتقای فرهنگ هواداری، بر آن شدیم تا با همکاری فعالان حوزه فرهنگی در سطح شهر اصفهان و استفاده از نظرات نخبگان و کارشناسان این عرصه، طرح ارتقای هواداری را در باشگاه سپاهان به اجرا در آوریم.

در همین رابطه در روز مسابقه فوتبال بین تیم های سپاهان و استقلال تهران، اقدامات فرهنگی ویژه ای انجام شد که می‌توان به فضا سازی محیطی شهری، استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای نشر ویدیوهایی با محتوای فرهنگی، برگزاری دوره‌های آموزشی برای سرگروه ها و هواداران، اجرای برنامه های شاد و متنوع برای هواداران در استادیوم نقش جهان و ... اشاره کرد که مورد توجه هواداران نیز قرار گرفت.

شکل آبادی در ادامه یادآور شد اینگونه فعالیت ها که در راستای مسئولیت های اجتماعی باشگاه سپاهان انجام می شود، به زودی مورد پایش قرار می‌گیرند و بازخوردهای آنان جهت برنامه های آتی، مد نظر قرار خواهند گرفت.